O mnie

Witaj w moim świecie…

W świat fotografii wprowadził mnie mój dziadek, pomagałam mu ustawiać statyw, a później wywoływać zdjęcia. Dziś aparat dziadka zamknięty w skórzanym etui jest moją chwilą zamyślenia z nutą nostalgii oraz motorem inspiracji.

Aby doskonalić warsztat, uczestniczyłam na zajęciach z fotografii w warszawskim Domu Kultury przy ulicy Łowickiej.Widzenie obrazu i chęć przekazania go innym za pomocą rysunku kształtowałam ucząc się małej architektury. Owo doskonalenie i kształcenie jest permanentne.

Od roku 2000 należę do Fotoklubu RP Stowarzyszenie Twórców, który reprezentuje Polskę w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Fotografii Artystycznej FIAP.

Moje fotografie były publikowane w wielu czasopismach, m. in., „Gentleman”, „Homr&Market”. w dodatkach „Gazety Finansowej”, Brałam też udział w konkursach, plenerach, warsztatach fotografii artystycznej organizowanych przez Fotoklub RP Stowarzyszenie Twórców.

Indywidualne wystawy moich prac odbyły się w Galerii Zamkniętej w Warszawie, w muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku oraz Galerii Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Zajmuję się:

– fotografią studyjną, głównie portretową, fotografią wnętrz, architektury, reportażową, rejestrującą wydarzenia rodzinne, artystyczne, kulturalne, w firmie, reprodukcją obrazów, fotografią katalogową

– dekoruję wnętrza obrazami fotograficznymi wykonanymi na różnych nośnikach.

– komponuję albumy fotograficzne.

Mam przyjemność współpracować z:

– Leonardem Karpiłowskim, nauczycielem fotografii, autorem wielu artykułów i książek o fotografii.

– Łukaszem Zbrzeskim, grafikiem komputerowym.

Zapraszam do współpracy specjalistów od makijażu, wizażu i charakteryzacji.